+48 500 195 733, + 48 517 114 392 biuro@optimalpack.pl

Maszyny Storopack AIRplus ®

Szybka, wydajna produkcja na życzenie.

Maszyny Storopack AIRplus (do produkcji poduszek powietrznych do wypełniania paczek) zajmują mało miejsca, są szybkie, przenośne i wyjątkowo łatwe w obsłudze. Wszystkie modele AIRplus® są całkowicie programowalne, łatwo i szybko się je ładuje. Należą do najtrwalszych produktów tego typu na rynku. Dzięki małym rozmiarom i dużej wydajności produkcyjnej łatwo wpasowują się do dowolnego obszaru pakowania. Ponadto, AIRplus® charakteryzuje się dużą elastycznością i licznymi opcjami pakowania – na każdej z maszyn AIRplus® można zastosować dowolną folię AIRplus®, dostosowując ilość powietrza w folii do potrzebnego zastosowania.

Rodzaje maszyn AIRplus:

AIRplus® GTI (folia Cushion Film – maty powietrzne)AIRplus® GTI (folia Cushion Film – maty powietrzne) produkuje wypełnione powietrzem materiały do pakowania w tempie 23 m/minutę. Duża szybkość maszyny w połączeniu z możliwością używania folii o różnych rozmiarach czyni z niej wydajne i skuteczne rozwiązanie. Dzięki zastosowaniu opcji Autofeed (automatycznego podawania), maszyna ta może być łatwo zainstalowana na dowolnej linii Speedline, co pozwala zrezygnować ze stosowania pojemników.

 

AIRplus® Mini (folia Void Film - poduszki powietrzne)AIRplus® Mini (folia Void Film – poduszki powietrzne) to mniejsza wersja maszyny AIRplus® Excel. Oprócz łatwiejszej wymiany rolek wersja Mini oferuje innowację techniczną – jednostkę zgrzewającą z automatyczną kalibracją do zgrzewania poduszek powietrznych. Ta niewielka i bardzo cicha maszyna waży zaledwie 9 kg i może zostać łatwo zintegrowana z dowolną linią pakowania.

 

AIRplus® BagSeparatorAIRplus® BagSeparator dzieli poduszki powietrzne na sekcje o dowolnej ilości. BagSeparator w połączeniu z systemem podawania jest w stanie dostarczyć poduszki powietrzne nawet do 24 stanowisk pakowania. Pakowacze muszą rozdzielać poszczególne poduszki zaledwie w ok. 5% przypadków. Podczas testów praktycznych z zastosowaniem tego częściowo zautomatyzowanego systemu obsługiwano do 10 kartonów na minutę.