+48 500 195 733, + 48 517 114 392 biuro@optimalpack.pl

W asortymencie produktów naszej firmy nie mogło zabraknąć profesjonalnych urządzeń, które szybko wyprodukują wytrzymałe materiały z pianki, które świetnie sprawdzą się w zabezpieczaniu towarów do wysyłki.

Maszyny Storopack FOAMplus to systemy pozwalające na samodzielną produkcję materiałów służących do wypełniania paczek. Oferujemy systemy pozwalające na produkcję:

  • pianki w torebce (Bagpacker – foam-in-bag),
  • bezpośrednio pianki (Handpacker – direct-foam).

Oprócz powyższych rozwiązań, proponujemy także niezwykle prakryczne urządzenie, jakim jest FOAMplus® Mini System. Jest to zaawansowana technologicznie maszyna do wypełniaczy paczek, która pozwala dowolnie dozować materiał.

Bagpacker – foam-in-bag system (pianka w torebce)

Bagpacker - foam-in-bag system (pianka w torebce)

FOAMplus ® Bagpacker jest szybki, łatwy, wydajny i ekonomiczny, co powoduje, że jest najlepszym wyborem wsród foam-in-bag systemów. Maszyna może produkować do 23 torebek wypełnionych pianką na minutę, za naciśnięciem jednego przycisku. FOAMplus® torebki pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze, zapewniając bezpieczną ochronę produktów dowolnej wielkości, kształtu i wagi. Regulator posiada wbudowany timer przeznaczony do cięcia odpadów, co upraszcza szkolenie operatora.

Handpacker - direct-foam system (bezpośrednio pianka)Handpacker – direct-foam system (bezpośrednio pianka)

FOAMplus ® Handpacker jest obsługiwany ręcznie, pod pełną elektroniczną kontrolą mikroprocesrową dla utrzymania stałej jakości. Jegowydajność czyni z FOAMplus ® jeden z najszybszych systemów opakowywania pianką.

Samodiagnozujące oprogramowanie w systemie ® FOAMplus czuwa nad sprawnym i skutecznym działaniem systemu.Samoczyszczący pistolet dostarcza pianę opakowaniową najwyższej jakości.

FOAMplus® Mini – plug & play system

FOAMplus® Mini – plug & play system

FOAMplus ® Mini System to kompletne samodzielne stanowisko pracy, które dozuje piankę do worka. System wykorzystuje wygodny pakiet samomieszających się składników chemicznych, który jest umieszczony wewnątrz komory dozującej. Zajmuje niewielką przestarzeń roboczą na stole i łatwo jest przetransportować stanowisko do różnych obszarów w dziale wysyłki.

  • Niski koszt uruchomienia
  • Zaprojektowane zarówno dla małych, jak i średnich firm
  • Ochrona produktów róznej wielkości i kszatałtów
  • Dostępne są cztery różne wielkości: małe, śrenie, duże i w kształcie rury
  • Łatwy do zapakowania, samomieszający zestaw składników chemicznych
  • Małe rozmiary, zaprojektowana do postawienia na stole
  • Wykorzystuje standardowe zasilanie 110V