+48 500 195 733, + 48 517 114 392 biuro@optimalpack.pl

Maszyny Storopack PAPERplus ®

Maszyny Storopack PAPERplus ® firmy Storopack są uniwersalne, proste w obsłudze i można je dowolnie integrować z istniejącą linią do pakowania.

PAPERplus® Classic

PAPERplus ® Classic to najbardziej wszechstronny produkt opakowaniowy stosowany wewnątrz pudełek. Do wyboru są dwie wersje maszyn PAPERplus® Classic oraz różne rodzaje papieru. System ten umożliwia produkcję mat papierowych do różnych zastosowań w zależności od dostępnej przestrzeni i wymaganej wydajności produkcyjnej.

PAPERplus ® Standard to standardowy model naszej maszyny, produkujący wypełniacz papierowy, który doskonale sprawdza się w większych kartonach.

PAPERplus ® GE zoptymalizowany model o węższych rolkach papieru, pozwala na wyprodukowanie wypełnienia łatwego w użyciu. Mniejsze maty papierowe są ekonomiczne i sprawdzają się w zabezpieczaniu produktów wysyłanych
w mniejszych lub średnich kartonach.

PAPERplus ® Chevron

Szybka, sprawna i mobilna

PAPERplus ® Chevron to maszyna stosująca opatentowaną przez nas technikę plisowania rękawu papierowego. 10-centymetrowe tuby, zapewniają maksymalne wypełnienie przy zużyciu mniejszej ilości papieru. Dzięki temu Państwa opakowania będą lekkie – zatem rozwiązanie to umożliwi poczynienie oszczędności w dwu krytycznych obszarach.

PAPERplus ® Shooter

Praca niesamowicie szybkiego Storopack PAPERplus ® Shooter’a jest możliwa dzięki zastosowaniu wyjątkowego systemem ciągnącego, który rozwija papier od wnętrza rolki. Przechodząc przez maszynę, papier otrzymuje kształt i formę maty, która jest cięta na zaprogramowaną przez operatora długość. System ten automatycznie tworzy z papieru jednowarstwowego wielowarstwowy wypełniacz co pozwala zrezygnować z powolnego, ręcznego składania i gniecenia. System oszczędza czas i koszty materiału – PAPERplus® Shooter to szybki i skuteczny produkt do wypełniania pustych przestrzeni. Sprawdza się przy pakowaniu jedynego bądź wielu produktów. Papier jest automatycznie gnieciony i podawany bezpośrednio do kartonu celem przyśpieszenia procesu pakowania.