+48 500 195 733, + 48 517 114 392 biuro@optimalpack.pl

Maszyny Storopack PAPERplus ®

Maszyny Storopack PAPERplus ® firmy Storopack są uniwersalne, proste w obsłudze i można je dowolnie integrować z istniejącą linią do pakowania.

PAPERplus® Classic

PAPERplus ® Classic to najbardziej wszechstronny produkt opakowaniowy stosowany wewnątrz pudełek. Do wyboru są dwie wersje maszyn PAPERplus® Classic oraz różne rodzaje papieru. System ten umożliwia produkcję mat papierowych do różnych zastosowań w zależności od dostępnej przestrzeni i wymaganej wydajności produkcyjnej.

PAPERplus ® Standard to standardowy model naszej maszyny, produkujący wypełniacz papierowy, który doskonale sprawdza się w większych kartonach.

PAPERplus ® GE zoptymalizowany model o węższych rolkach papieru, pozwala na wyprodukowanie wypełnienia łatwego w użyciu. Mniejsze maty papierowe są ekonomiczne i sprawdzają się w zabezpieczaniu produktów wysyłanych
w mniejszych lub średnich kartonach.

PAPERplus ® Chevron

Szybka, sprawna i mobilna

PAPERplus ® Chevron to maszyna stosująca opatentowaną przez nas technikę plisowania rękawu papierowego. 10-centymetrowe tuby, zapewniają maksymalne wypełnienie przy zużyciu mniejszej ilości papieru. Dzięki temu Państwa opakowania będą lekkie – zatem rozwiązanie to umożliwi poczynienie oszczędności w dwu krytycznych obszarach.

PAPERplus ® Shooter

Praca niesamowicie szybkiego Storopack PAPERplus ® Shooter’a jest możliwa dzięki zastosowaniu wyjątkowego systemem ciągnącego, który rozwija papier od wnętrza rolki. Przechodząc przez maszynę, papier otrzymuje kształt i formę maty, która jest cięta na zaprogramowaną przez operatora długość. System ten automatycznie tworzy z papieru jednowarstwowego wielowarstwowy wypełniacz co pozwala zrezygnować z powolnego, ręcznego składania i gniecenia. System oszczędza czas i koszty materiału – PAPERplus® Shooter to szybki i skuteczny produkt do wypełniania pustych przestrzeni. Sprawdza się przy pakowaniu jedynego bądź wielu produktów. Papier jest automatycznie gnieciony i podawany bezpośrednio do kartonu celem przyśpieszenia procesu pakowania.

do potrzebnego zastosowania.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Chcesz usparwnić i przyspieszyć proces pakowania lub zoptymalizować jego koszt?

Zadzwoń, aby umówić się na bezpłatną prezentację w Twojej firmie w dowolnym miejscu w Polsce!