+48 500 195 733, + 48 517 114 392 biuro@optimalpack.pl

Piankowe wypełniacze do kartonów – FOAMplus®

Wypełniacze piankowe do kartonów

Zapewnienie bezpieczeństwa i pełne dopasowanie do wnętrza – tym charakteryzują się oferowane przez nas piankowe wypełniacze do kartonów marki FOAMplus. Cieszą się dużym powodzeniem wśród naszych klientów ponieważ gwarantują odpowiednią amortyzację i utrzymują towar w miejscu. Co więcej, są bardzo lekkie i praktycznie nie wpływają na wagę całości przesyłanych przedmiotów.

Piankowe wypełniacze do kartonów FOAMplus będą doskonałym wyborem nawet do materiałów wyjątkowo kruchych i podatnych na uszkodzenia – poduszka powietrzna odpowiednio zabezpieczy nawet takie przedmioty. W naszej bogatej ofercie znajdują się również specjalistyczne systemy, które umożliwiają własną produkcję tego typu zabezpieczeń.

Sprawdź, co jeszcze wyróżnia to nowoczesne rozwiązanie i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty.

Piankowe wypełniacze do kartonów – bezpieczeństwo i doskonała amortyzacja.

Zapewniają:

  • bezpieczeństwo: wypełniacze piankowe są sprężyste i odporne na uderzenia czy wstrząsy transportowe
  • optymalną ochronę: poduszka piankowa zawsze idealnie utrzymuje produkt na miejscu
  • wszechstronne: szeroki wybór gęstości pianki pozwala używać wypełniaczy piankowych FOAMplus® do pakowania każdego rodzaju produktów
  • wydajność: maszyny do produkcji wypełniaczy piankowych są kompaktowe. Maszyna i dwie 200-litrowe beczki równa się wielkości całkowitego ładunku ciężarówki materiału opakowaniowego
  • zmniejszenie kosztów: poduszki piankowe są niezwykle lekkie, dzięki czemu nie wpływają dodatkowo na wagę przesyłki
  • maskowanie kształtów: piankowe wypełniacze idealnie zamaskują kształt produktu w paczce, dzięki czemu będzie on niedostępny dla osób postronnych.

FOAMplus ® – piankowe wypełniacze do kartonów od niemieckiej firmy Storopack to jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie opakowaniowe, która doskonale dopasowuje się do każdego rodzaju produktu. Niezależnie od jego wielkości, rozmiarów (szerokość, długość, obwód), wagi i kruchości – zapewnią mu pełną ochronę.  Poduszki piankowe są bardzo odporne i lekkie, dzięki czemu możesz być spokojny o bezpieczeństwo twojego produktu. Każda twoja przesyłka zabezpieczona piankowymi wypełniaczami do kartonów dotrze w nienaruszonym stanie do celu.