+48 500 195 733, + 48 517 114 392 biuro@optimalpack.pl

Maty powietrzne – AIRplus® Cushion Film

Folia jest bardzo elastyczna i doskonale sprawdza się przy owijaniu i przekładaniu produktów.
AIRplus® Cushion Film są to wyjątkowo wszechstronne i trwałe maty powietrzne, powstające w wyniku tego samego procesu wytwarzania trójwarstwowej folii, co poduszki powietrzne Void Film. Każda perforowana sekcja folii AIRplus® Cushion Film jest podzielona na 16 komór wypełnionych powietrzem, dzięki czemu jest elastyczna i umożliwia zginanie, składanie i owijanie folii wokół produktów, gwarantując optymalną ochronę i możliwość ponownego użycia.

Maty powietrzneEfektywnie – Prosto – Korzystnie cenowo

  • AIRplus® jest rozwiązaniem efektywnym. Trwała i wytrzymała folia gwarantuje niezawodną ochronę produktów.
  • AIRplus® obniża koszty. Wypełniacz do paczek nie zajmuje miejsca magazynowego, a dzięki niewielkiemu ciężarowi wpływa na obniżane kosztów wysyłki.
  • AIRplus® jest elastyczny. Wybierz urządzenie oraz folię dopasowaną do swoich potrzeb. Wszystkie oferowane folie mogą być stosowane na każdym z naszych urządzeń.
  • AIRplus® jest prosty w obsłudze. Rolki są lekkie i łatwe do nałożenia. Urządzenia są łatwe w obsłudze, pracują szybko i niezawodnie.
  • AIRplus® jest przyjazny dla środowiska. Folia może zostać ponownie użyta bądź poddana recyklingowi.
  • AIRplus® ma wszechstronne zastosowanie. Urządzenia są kompaktowe, łatwe do transportowania, bezproblemowo można je zintegrować z istniejącą linią pakowania.