+48 500 195 733, + 48 517 114 392 biuro@optimalpack.pl

Poduszki powietrzne paczek – AIRplus® Void Film

Jeśli szukasz solidnych produktów, które pozwolą wypełnić pustą przestrzeń w wysyłanej przez Ciebie przesyłce, świetnym rozwiązaniem będą dla Ciebie z pewnością poduszki powietrzne do wypełniania paczek AIRplus® Void.

Nadają się one zarówno do blokowania produktów w kartonie, jak i również do szybkiego wypełnienia pustych przestrzeni między zawartością paczki a ściankami jej opakowania. Zabezpieczają towar przed obijaniem się o ścianki czy rozsypaniem. Dodatkową funkcjonalnością poduszek powietrznych jest także skuteczna amortyzacja lekkich oraz średnio ciężkich przedmiotów.

Wykorzystanie solidnej i grubej folii czyni AIRplus® Void niezawodnym zabezpieczeniem różnego rodzaju przedmiotów.

Efektywnie – Prosto – Korzystnie cenowo

  • AIRplus® jest rozwiązaniem efektywnym. Trwała i wytrzymała folia gwarantuje niezawodną ochronę produktów.
  • AIRplus® obniża koszty. Wypełniacz nie zajmuje miejsca magazynowego, a dzięki niewielkiemu ciężarowi wpływa na obniżane kosztów wysyłki.
  • AIRplus® jest elastyczny. Wybierz urządzenie oraz folię dopasowaną do swoich potrzeb. Wszystkie oferowane folie mogą być stosowane na każdym z naszych urządzeń.
  • AIRplus® jest prosty w obsłudze. Rolki są lekkie i łatwe do nałożenia. Urządzenia są łatwe w obsłudze, pracują szybko i niezawodnie.
  • AIRplus® jest przyjazny dla środowiska. Folia może zostać ponownie użyta bądź poddana recyklingowi.
  • AIRplus® ma wszechstronne zastosowanie. Urządzenia są kompaktowe, łatwe do transportowania, bezproblemowo można je zintegrować z istniejącą linią pakowania.

Chcesz usparwnić i przyspieszyć proces pakowania lub zoptymalizować jego koszt?

Zadzwoń, aby umówić się na bezpłatną prezentację w Twojej firmie w dowolnym miejscu w Polsce!